Mucize Doktor dizisinin fanları onun gitmesini hiç istemiyor

Mucize Doktor dizisinin fanları onun gitmesini hiç istemiyor

45

Mucize Doktor isimli diziyi 10 senelik bir aradan sonra ekrana geri dönüş yapmak amacıyla seçmiş olan Yasemin Özilhan, bunun asıl nedenini de özel bir durum olması için anlatmıştı Özilhan, söz konusu bu diziden kazanmış olduğu parayı bir vakfa bağışlamış olacak

 

Mucize Doktor isimli diziyi 10 senelik bir aradan sonra ekrana geri dönüş yapmak amacıyla seçmiş olan Yasemin Özilhan, bunun asıl nedenini de özel bir durum olması için anlatmıştı Özilhan, söz konusu bu diziden kazanmış olduğu parayı bir vakfa bağışlamış olacak. Öte yandan özel durumlar yaşamakta olan hastaların varlıklarını da bu diziyle birlikte toplumla paylaşabiliyor olacak.

Kendisi açısından çok anlamlı bir farkındalık çalışması olduğundan dolayı Mucize Doktor isimli diziye katılmış olduğunu ifade eden Özilhan’ın dönmesi hayranlarını da fazlasıyla mutlu etmiş durumda.

Mucize Doktor isimli dizinin pek çok hayranı konuk oyuncu şeklinde değil de dizinin oynamaya devam eden asıl isimleri arasında yer almaya başlamasını, Ela isimli karakteri daha fazla görmeyi talep ettiklerini sosyal medya üzerinde belirtmekte.
Ferman ile birlikte Ela sahneleri de çok fazla dikkat çekmeye başladı. 2 tane profesyonel doktorun birbirlerine meydan okumaya başlayan ancak saygıyı da hiç bir şekilde elden bırakmayan vaziyetleri, izleyen herkesi çok fazla etkiliyor.

Ela isimli karakterin Ali Vefa’ya karşı ilgisi de izleyen herkesi mutlu etmiş durumda. Dizi takipçilerinden birisi; ”Ali Vefa’yı Ela karakterinin de şimdiden sevmeye başlamış olduğunu söyleyebiliriz zannediyorum ki. Kim sevmez ki?” şeklinde bir not paylaştı.

Yasemin Özilhan seneler öncesinde Doktorlar isimli dizi içerisinde dublajla seslendirilmekteydi. Fakat Mucize Doktor isimli dizi içerisinde kendi sesiyle oynamakta. İzleyiciler ise aslında bu duruma alışamamış olduklarını ifade ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.