Türk dizi tarihindeki en büyük çıkmaza girmiş durumda

Türk dizi tarihindeki en büyük çıkmaza girmiş durumda

43

Kanal D ekranları üzerinde Pazartesi günü izleyicilerle buluşan Zalim İstanbul isimli dizinin başarısı reytingler ile birlikte sosyal medyada üzerindeki pek çok konuşmalardan da görülebiliyor.

 

Kanal D ekranları üzerinde Pazartesi günü izleyicilerle buluşan Zalim İstanbul isimli dizinin başarısı reytingler ile birlikte sosyal medyada üzerindeki pek çok konuşmalardan da görülebiliyor. Söz konusu bu dizi 2. sezonu içerisinde de çok iyi bir performans sergilemeye devam ediyor. Yapım üzerinde 23 bölüm geride kalmış bir durumda. Özellikle de Nedim’in ayağa kalkmış olmasının ardından hikaye daha fazla güzelleşmeye başladı ve ekran başında yer alan izleyiciler karakterler üstünden çok fazla etkilenmiş oldukları bir dönem yaşamaya başladı.

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta içerisinde Ceren karakteriyle birlikte Bahar Şahin dizi üzerinde öne çıkan isimlerden olmuştu. Son dönemler içerisinde Nedim karakteriyle birlikte Berker Güven de çok fazla konuşulanlar arasında. Cenk adlı karaktere can veren Ozan Dolunay ile birlikte Cemre adlı karaktere can veren Sera Kutlubey ise rollerini fazlasıyla iyi bir şekilde oynamakta.

Zalim İstanbul isimli dizi içerisinde açmazı yaşatmış olan durumda aşk üçgeni üzerinde yatmakta..

Cemre ile birlikte Nedim birbirini çok fazla sevmekteydi. Fakat Şeniz’in bir oyunuyla Ceren ile birlikte Nedim evlenmiş oldu. Daha sonra da Cenk’le Cemre evlenmiş oldu. Bu aşamada açmaz ise şu, aslına bakılırsa Cenk’le Ceren’in ve ayrıca Nedim’le de Cemre’nin evlenmesi gerekliydi. Böylelikle denklem düzelmiş olacaktı.

Elbette ki senaryo grubunun tam olarak nasıl bir yön çizecek olduğu bilinmezliğini koruyor. Fakat izleyici cephesi üzerinden bakılacak olursa, kafalar çok fena halde karışmış bir vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.