Aslı Enver Babil isimli diziyle ekranlara geri geliyor

Aslı Enver Babil isimli diziyle ekranlara geri geliyor

59

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Aslı Enver, İstanbullu Gelin isimli dizi içerisinde can verdiği Süreyya adlı karakterle çok büyük bir beğeni toplamayı başarmıştı.

 

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Aslı Enver, İstanbullu Gelin isimli dizi içerisinde can verdiği Süreyya adlı karakterle çok büyük bir beğeni toplamayı başarmıştı. Başarılı bir durumdaki performansından dolayı da adeta göz doldurmuş olan Enver, yeni başlayacağı dizi Babil sayesinde de hayranlarının özlemini gidermiş olacak.

Setlere tekrardan dönüş gerçekleştirmiş olan Aslı Enver; Ozan Güven ile birlikte Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay,  ve ayrıca Mesut Akusta’yla beraber başrollerde yer almakta.

İdealist bir genç kız olarak karşımıza çıkacak Ayşe isimli karaktere can veren başarılı oyuncu, instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu özel bir paylaşımla birlikte de setten takipçilerine mesaj göndermiş oldu.

”Karavandaki günce Babil dizisi, Ayşe” şeklindeki bir notla fotoğrafını paylaşmış olan ünlü oyuncuya, hayranlarından fazlasıyla çok sayıda yorumla birlike beğeni yapılmış oldu.

Hayranları da; ”Yakıyorsun sen oraları da, Ayşe kraliçe. Ayşe ben sana düşmekteyim” benzerinde pek çok yorumlar yazdı. Başak Parlak ile birlikte Didem İnselel ise söz konusu bu paylaşıma emojili bir şekilde yorum yazarak beğenilerini göstermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.