Onur Tuna’dan Mucize Doktor açıklaması geldi

Onur Tuna'dan Mucize Doktor açıklaması geldi

23

Fox TV ekranları üzerinde Perşembe günlerinde seyircilerle buluşmaya devam eden Mucize Doktor isimli dizi içerisinde Ferman adlı karaktere Onur Tuna can veriyor.

 

Fox TV ekranları üzerinde Perşembe günlerinde seyircilerle buluşmaya devam eden Mucize Doktor isimli dizi içerisinde Ferman adlı karaktere Onur Tuna can veriyor. Ünlü ve başarılı durumdaki oyuncu, Yasak Elma isimli dizinin ardından tekrar etkili bir yapım üzerinde ve fazlasıyla etkili bir karakter ile birlikte hayranlarının karşısına çıkmış oldu.

Diziler hususunda bir hayli şanslı olduğu görülen Onur Tuna, reyting konusunda adeta rekorlar kıran Mucize Doktor isimli diziyle beraber kariyeri üzerinde fazlasıyla önemli bir adım atmış oldu. Dizi içerisindeki izin gününü alışveriş yapıp değerlendirmiş olan başarılı ve ünlü durumdaki oyuncu, her şeyin yolunda gitmekte olduğu konusunda bir mesaj verdi.

Tuna yapmış olduğu açıklama içerisinde; ”Bugün benim izi günüm. Dizi fazlasıyla güzel bir şekilde devam ediyor. Set içerisinde de adeta bir aile ortamı oluşmuş durumda. Bizim açımızdan her şey fazlasıyla keyifli” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.