Yasak Elma isimli dizideki bu gelişme kıyameti kopartacak

Yasak Elma isimli dizideki bu gelişme kıyameti kopartacak

27

Pazartesi günlerinin en sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma üzerinde tam olarak neler oluyor? 23 Aralık gününde dizinin 62. bölümü paylaşılmış olacak.

 

Pazartesi günlerinin en sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma üzerinde tam olarak neler oluyor? 23 Aralık gününde dizinin 62. bölümü paylaşılmış olacak. Talat Bulut ile birlikte Eda Ece, Şevval Sam, Barış Kılıç, Nesrin Cavadzade ve ayrıca Tuvana Türkay’ın başrolünü paylaştığı bu dizinin 62. bölümü üzerinden detaylar ortaya çıkmış bir durumda.

Yasak Elma isimli diziyi izleyenler için asıl kıyamet ise 62. bölüm içerisinde kopmuş olacak. Ender ile birlikte Yıldız’ın arası açılmış bir durumda. Şahika’da ise bu durumdan yararlanmaya başlayacak.. İzleyici açısından kırmızı noktalardan biri de Ender ile Yıldız dostluğunun bozulmuş olmasıydı. Ender ile birlikte Yıldız birbirine düştüğünde, Şahika için adeta gün doğmuş oluyor..

Yıldız’ın Halit’in yaşamını kurtarmak amacıyla Nadir’e fotoğrafı vermiş olmasının sonrasında yalı üzerinde adeta kıyamet kopar. Halit için bunu yapmış olanı bulmak ise hiç bir şekilde zor değildir, tek bir şüpheli şahısta Ender’dir.

Ender aslında çok büyük bir bir kumpasa kurban gitmiş olduğunu anladığı zaman, oklarını aniden Yıldız’a çevirmektedir. Ender ile birlikte Yıldız birbirine düşmüş bir durumdayken, Şahika gizli bir şekilde hedefine doğru yürümeye devam ediyordur..

Yasak Elma isimli dizi 62. bölümü ile birlikte 23 Aralık Pazartesi gününde saatler 20:00’yi gösterirken Fox TV ekranlarında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.