Zalim İstanbul isimli diziyle ilgili karar herkesi şaşırttı

Zalim İstanbul isimli diziyle ilgili karar herkesi şaşırttı

54

Kanal D ekranları üzerinde izleyicilerle Pazartesi günü buluşmaya devam eden Zalim İstanbul isimli dizi, etkili bir durumdaki performansından dolayı adeta göz doldurmakta.

 

Kanal D ekranları üzerinde izleyicilerle Pazartesi günü buluşmaya devam eden Zalim İstanbul isimli dizi, etkili bir durumdaki performansından dolayı adeta göz doldurmakta. Nedim adlı karaktere can veren Berker Güven ile birlikte Ceren Yılmaz şeklinde izlemiş olduğumuz Bahar Şahin’in çok önemli çıkışlar gerçekleştirdiği dizi üzerinde çok daha yeni gelişmeler bulunuyor.

Birsen Altuntaş ise Zalim İstanbul isimli diziyi 26. bölü itibariyle çok daha farklı bir senaryo ekibinin yazacak olduğu konusunda bir duyuru yaptı. Şu an mevcut durumda yer alan senarist Sırma Yanık bir müddet dinlenmiş olacak. Zalim İstanbul isimli dizinin son yayınlanan bölümlerinin çok büyük bir heyecan dalgası yaşatmış olmasından sonra verilen bu karar çok fazla şaşırttı.

Dizi aslında fazlasıyla iyi bir yolda ilerlemeye devam ediyordu. Şu aşama içerisinde senaryo noktası üzerinde yapılacak değişiklik dizi açısından olumlu mu veyahut olumsuz bir karar mı olur, bu daha sonraki bölümler üzerinde ortaya çıkmış olacaktır.

Fikret Kuşkan ile birlikte Mine Tugay, Deniz Uğur, Berker Güven, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Bahar Şahin ve Serra Kutlubey’in kadrosu üzerinde yer almakta olduğu Zalim İstanbul isimli, Pazartesi günleri Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.