FOX TV Gorbi için final kararı aldı

FOX TV Gorbi için final kararı aldı

60

Fox TV kanalının dijital ekranı olarak öne çıkan FoxPlay üzerinde bir müddettir izleyicilerle buluşmaya devam eden Gorbi isimli dizi final yapıp ekranlara veda etmiş olacak.

 

 

Fox TV kanalının dijital ekranı olarak öne çıkan FoxPlay üzerinde bir müddettir izleyicilerle buluşmaya devam eden Gorbi isimli dizi final yapıp ekranlara veda etmiş olacak. Dizinin final yapacağı bölüm de 27 Aralık Cuma gününde saatler 16:00’yı gösterirken paylaşılacak. Daha öncesinde ‘Bir Aile Hikayesi’ isimli diziyle birlikte ‘Her Yerde Sen’ isimli diziyle ilgili final kararı almış olan Fox TV kanalı, bir tane daha dizisini bitirmiş olacak.

 

Pekala final bölümünde ne olacak?

 

GORBİ kendisine ait eşyalarını düzenlediği esnada varlığını dahi unutmuş olduğu bir  tane dilek küresinin parlamakta olduğunu fark eder. Bu söz konusu parlamanın asıl anlamı da, Jakutao isimli takvime göre 4 dilek gününün gelmiş bir durumda bulunmasıdır. GORBİ söz konusu bu 4 tane dilek hakkını  tam olarak nasıl kullanacak olduğuna yönelik kafa yormaya başlamışken hiç hesaba katmamış olduğu bir şey gerçekleşir. Dilek küresi, onun tam olarak ne olduğunu bilmemekte olan ev halkından bir kısım fertlerin elinde dolaşmaya başlar ve küre elde olduğu esnada dilenmiş olan dilekler de gerçeğe döner.

 

Diğer taraftan Albay Sefer ise oğlu Korbay ile birlikte yeğeni Yıldız’a istihbarat hususunda çok özel eğitim vermeye karar vermiş durumdadır. Bu söz konusu eğitimlerin saha çalışmalarını da, geceleri dolaşmakta olan bir siluet görmeye başladığı Ademoğlu ailesinin evi içerisinde yapma konusunda karar vermiştir.

 

Gündüz oturması şeklindeki bir numarayla Ademoğlu ailesine  özel bir ziyarete gelmiş olan Albay, her zaman olduğundan çok daha büyük bir risk meydana getirmektedir. Zira dilek küresinden dolayı gerçekleşmiş olan dilekler sebebiyle Ademoğlu ailesi içerisinde de bir takım karışıklıklar meydana gelmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.