Çukur dizisinin fragmanı paylaşılmış durumda

Çukur dizisinin fragmanı paylaşılmış durumda

29

Show TV kanalının Ay Yapım imzasına sahip reyting rekortmeni olarak öne çıkan dizilerden Çukur’un yeni bölümüyle alakalı fragmanı paylaşıldı.

 

Show TV kanalının Ay Yapım imzasına sahip reyting rekortmeni olarak öne çıkan dizilerden Çukur’un yeni bölümüyle alakalı fragmanı paylaşıldı. Kanalları reklamla alakalı anlaşmaları sebebiyle iki hafta boyunca ekranlarda yer almayacak olan dizinin fragmanına damga vurmuş olan an da Çukur’a tekrardan geri dönen Berkay Ateş olarak öne çıktı.

Çukur adlı popüler dizinin Pazartesi gününde ekranlarda yer alacak 3. sezonuna ait 15. bölüm içerisinde Mahsun’un geri gelmiş olmasıyla beraber Yamaç onla çok büyük bir yüzleşme yaşamış olacak. Yamaç’ın yaşamını pek çok defa kurtarmış olan Mahsun’u affedip affetmeyecek olduğu da büyük bir merak konusu. Cumali kendisine geldikten hemen sonrasında karşılaşacağı tehlike esnasında yanında tekrar Damla’yı bulmuş olacak.

Vartolu Almanya içerisinde yer alan macerasında sona yaklaşmış bir durumdayken peşinde bulunduğu şeyi de nihayet elde etmiş olacak. Karaca ile birlikte Azer’in kapışmaları da izleyen herkesi ekrana kilitlemiş olacak. Azer’in eli ve kolu bağlı durumdayken ipleri eline almış bulunan Efsun da harekete geçmeye başlayacak. Fakat Koçovalılar, Efsun’un atmış olduğu bu adımına çok daha cesur bir hamle ile karşılık vermiş olacak. Karşısına çıkan herkesi Çukur’un da yardımlarıyla birlikte sonunda dize getirmeyi başarmış olan Yamaç, bu defa da kendisini çok daha yeni bir dünyanın ve çok daha acımasız bir düşmanın karşısında bulmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.