Mucize Doktor isimli dizinin yayın tarihi kesinleşmiş durumda

Mucize Doktor isimli dizinin yayın tarihi kesinleşmiş durumda

34

FOX TV kanalının çok büyük bir ilgi ile izlenmeye devam eden fenomen dizilerinden Mucize Doktor, kanalların reklam konusundaki anlaşmalar sebebiyle Ocak ayının ilk haftası içerisinde ekranlarda yer almayacak.

 

FOX TV kanalının çok büyük bir ilgi ile izlenmeye devam eden fenomen dizilerinden Mucize Doktor, kanalların reklam konusundaki anlaşmalar sebebiyle Ocak ayının ilk haftası içerisinde ekranlarda yer almayacak. Dizinin yapımcı şirketi konuyla ilgili olarak açıklamada bulunup Mucize Doktor isimli dizinin 9 Ocak 2020 tarihi içerisinde ekranda yer alacağını ifade etti.

Otizm sendromuna sahip Doktor Ali Vefa’nın sıra dışı bir durumdaki hikayesinin konu edindiği Mucize Doktor adlı dizi, 2020 senesinin ilk haftası içerisinde ekrana ara vermiş olacak. Dizinin yapımcılarından Asena Bülbüloğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklama içerisinde öteki dizilerin tam tersine Mucize Doktor isimli dizinin yeni sene arasında yalnızca 1 hafta ekranlarda yer almayacağını, yeni bölümün ise 9 Ocak 2020 tarihinde ekranlarda yer alacağını ifade etti.

MF Yapım şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu, başrollerini ise Taner Ölmez ile birlikte Reha Özcan, Onur Tuna, Hazal Türesan, Sinem Ünsal, Özge Özder, Murat Aygen, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Korhan Herduran, Hayal Köseoğlu ve ayrıca Merve Bulut’un paylaşmış olduğu Mucize Doktor adlı dizinin yeni bölümü 9 Ocak 2020 Perşembe gününde ekrana gelmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.