Behzat Ç. cephesinde neler oluyor?

Behzat Ç. cephesinde neler oluyor?

101

Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde Blu TV platformuyla tekrardan ekranlara dönmüş olan sevilen dizilerden Behzat Ç.’nin 2. sezona devam edip etmeyecek olduğu da çok büyük bir tartışma konusu haline gelmişti.

 

Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde Blu TV platformuyla tekrardan ekranlara dönmüş olan sevilen dizilerden Behzat Ç.’nin 2. sezona devam edip etmeyecek olduğu da çok büyük bir tartışma konusu haline gelmişti. Daha sonrasında ise Blu TV platformu tarafından yapılmış olan açıklama içerisinde, dizinin 2. sezonda devam etmeyecek olduğu ifade edilmişti..

Behzat Ç. isimli popüler dizide ”Hayalet” adlı karaktere can veren ünlü oyunculardan biri olan İnanç Konukçu da, sosyal medya hesabı üzerinden çok fazla dikkat çekecek bir paylaşımlarda bulunmuş oldu. Konukçu, kişisel bir durumda bulunan Twitter hesabı üzerinden, ilk olarak diziye yönelik önemli bir açıklamada bulunarak; ”Arkadaşlar Behzat Ç. adlı dizi yok. Varsa bile bundan sonra benim için hiç bir şekilde yok. Evet benim inanç konukçu. Sevgi ve saygılarımla, iyi seneler” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Bunun hemen ardından bir tane daha paylaşımda bulunmuş olan Konukçu, bu paylaşımı üzerinde Erdal Beşikçioğlu’nu eleştirmiş oldu. Konukçu, açıklaması içerisinde ”Benden dolayı mo? Senden dolayı mı? Sayın beşikçioğlu, çıkarak bir tane açıklamada bulun! İnsanların ekmeği ile ben oynamadım de! @papazinpilavi fazlasıyla emeğin var bende! Bittim ben de! Tükendim ben de! Bir şeyler de artık lütfen! @BluTV” ifadeleriyle bir paylaşımda bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.