Şirin’den itiraf geldi

Şirin'den itiraf geldi

30

Paylaşılmış olduğu ilk günden bu zamana kadar çok büyük bir merakla izlenmeye devam edilen Kadın adlı dizinin 78. yeni bölümü üzerinden ikinci fragman paylaşılmış durumda.

 

Paylaşılmış olduğu ilk günden bu zamana kadar çok büyük bir merakla izlenmeye devam edilen Kadın adlı dizinin 78. yeni bölümü üzerinden ikinci fragman paylaşılmış durumda. Ocak ayının ilk haftası içerisinde ekrana ara vermiş olan dizinin yeni bölümüyle alakalı fragmanına damga vurmuş an da Şirin’in yapmış olduğu itirafı oldu.

FOX TV kanalının sevilen dizilerinden biri olan Kadın Ocak ayının ilk haftaları içerisinde kanalların reklam anlaşması sebebiyle ekrana ara vermiş bir durumda. 14 Ocak tarihi içerisinde yeni bölümü ile birlikte ekrana gelmeye hazırlanan dizinin yeni bölümüyle alakalı fragmanı da paylaşıldı. Evine girmiş olan hırsıza silah çektiği görülen Şirin’in bu esnada ”Ben ablamın kocasını da daha yeni öldürdüm” ifadelerine yer vermedi dikkat çekmekte. O esnada eve girmiş olan Arif de bu itirafı duyduğunda ortalık karışmış oluyor. Şirin de Arif’e meydan okuyup; ”Aferin sana zannettiğim kadar aptal birisi değilmişsin. Sen bunu hiç kimseye ispat edemezsin de. Elinde hiç bir kanıtın bulunmuyor” ifadelerine yer veriyor. Fakat Arif, Şirin’in tüm bu konuşmuş olduklarını ses kaydına almış durumda.

Nefeslerin tutulmuş olduğu fragman içerisinde Bahar ile birlikte Enver ve de Ceyda’yla bir araya gelmiş olan Arif’in Şirin’in itirafını açıklayıp açıklamayacak olduğu çok büyük bir merak konusu haline geldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.