Yeni bir diziye başlayacak

Yeni bir diziye başlayacak

32

Fox TV ekranları üzerinde en sevilen diziler arasında yer alan Kadın, 3. sezonu ile birlikte yoluna devam etmekte.

 

Fox TV ekranları üzerinde en sevilen diziler arasında yer alan Kadın, 3. sezonu ile birlikte yoluna devam etmekte. Fakat söz konusu bu yapım hikayelerinin artık izleyicinin ilgisini çekmemesinden dolayı can çekişmeye başladı.

Bu durumun farkına varan Fox TV ise daha çok sabır göstermeyi istemediğinden dolayı Kadın adlı dizinin 81. bölümden itibaren 4 Şubat 2020 tarihi içerisinde final yapması konusunda karar almış durumda. Büyük bir finale doğru ilerlemeye başlayan dizinin oyuncu kadrosu da yeni projeleri ile birlikte dikkat çekecek gibi duruyor. Eğer hatırlanırsa 3. sezonun başlarında Sarp karakteri yaşamını yitirmiş ve sonrasında ise Caner Cindoruk ‘Zemheri’ adlı dizinin kadrosuna dahil olmuştu.

Cindoruk’un başlamış olduğu yeni projesi de yakın bir zamanda ekranda olmaya başlayacak. Öte yandan Sahra Şaş ise 3. sezon içerisinde bir müddet ekranda yer aldı ve şu zamanlarda tekrar Caner Cindoruk’la beraber Zemheri adlı dizide yer almakta. Dizi içerisinde Arif karakterine can vermekte olan Feyyaz Duman ise daha şimdiden yeni projesini belirlemiş bir durumda.

Popüler durumdaki oyuncunun Baraj adlı dizi içerisinde Nazım karakteriyle ilgili el sıkışmış olduğu ortaya çıkmış durumda. Kadın adlı dizi içerisinde başroller arasında sayılmamakta olan Feyyaz Duman, Baraj adlı dizi içerisinde de Biran Damla Yılmaz ile birlikte Burak Yörük’le beraber başrolde yer alıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.