Öykü Gürman’a yeni bir fırsat

Öykü Gürman'a yeni bir fırsat

35

Osman Sınav, Sen Anlat Karadeniz isimli dizide Asiye adlı karakteri Öykü Gürman’a verip, ünlü şarkıcıyla ilgili çok büyük bir kapının açılmasını sağlamış idi.

 

Osman Sınav, Sen Anlat Karadeniz isimli dizide Asiye adlı karakteri Öykü Gürman’a verip, ünlü şarkıcıyla ilgili çok büyük bir kapının açılmasını sağlamış idi. Gürman ise söz konusu bu karakteri başarılı bir şekilde canlandırdı ve hem oyunculuk konusunda da yapabilecek olduğunu kanıtlamış oldu hem ise şarkıları sayesinde Sen Anlat Karadeniz efsanesi içn çok önemli katkılar gerçekleştirdi.

Sen Anlat Karadeniz adlı popüler dizinin Asiye’si şeklinde akıllara kazınmış durumdaki Öykü Gürman, şimdi ise bir defa daha Osman Sınav’ın açmış olduğu kapıdan yürümeye başlayacak. Gürman, Gel Dese Aşk ismine sahip olan projenin de önemli oyuncuları arasına katılmış durumda.

Erkan Petekkaya’nın yanı sıra İlayda Çevik ile birlikte Şebnem Bozoklu’nun başrollerini paylaştığı Gel Dese Aşk isimli diziyle ilgili olarak ekip okuma provalarına başlamış durumda. Gürman ise söz konusu bu provalarda yer alarak rolünün inceliklerini öğrenmeye başlamış oldu.

Hayranları da yeni dizi içerisinde Öykü Gürman’ın bulunuyor olmasından fazlasıyla memnun bir durumda. Gürman açısından bu yapım bir de ikinci Sen Anlat Karadeniz fırsatı şeklinde görülmeye başlandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.