Sema Öztürk EDHO’ya veda etti

Sema Öztürk EDHO'ya veda etti

78

ATV ekranlarında reyting rekorları kırmayı başaran dizilerden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçmiş olduğumuz günlerde 157. bölümü ile birlikte izleyicisiyle buluşmuş oldu.

 

ATV ekranlarında reyting rekorları kırmayı başaran dizilerden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçmiş olduğumuz günlerde 157. bölümü ile birlikte izleyicisiyle buluşmuş oldu. EDHO son bölüm içerisinde Bicolar ve Çakıbeyliler arasında çıkan savaş iyice kızıştı. Bicolar, Yasemin’i kullanıp Boran’a büyük bir tuzak kurdu ve paraların nerde olduğunu öğrendi. Tuzağa düşmüş olan Boran da Yasemin’in ihanetini öğrendiğinde çok büyük bir şok yaşamış oldu.

Alparslan’ın avukatlarından biri olan Damla, Altan’ın tuzağına düşüp öldürüldü. Ünlü oyunculardan biri olan Sema Öztürk da bu sahne ile birlikte EDHO’ya veda etmiş oldu.

Sema Öztürk Kim?

Sema Öztürk, 23 Haziran 1977 senesi içerisinde İstanbul ilinde dünyaya gözlerini açtı. Oyunculuğa 1992 senesi içerisinde Mahallenin Muhtarları adlı dizide Yasemin adlı rolle başladı. Öztürk, Meryem adlı dizi içerisinde de Tülin Sargun karakterine can verdi. Sema Öztürk, en son ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi içerisinde Avukat Damla adlı karaktere can verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.