Hatalarından pişman olduğunu açıkladı

Hatalarından pişman olduğunu açıkladı

43

”Yerli Leonardo DiCaprio” şeklinde tanınmakta olan Arda Kural, zor günleri artık ardında bıraktı. Saçlarının eski dönemlerdeki gibi sarı renge boyatmış olan ve 7 senelik bir aranın ardından setlere dönüş yapan 39 yaşında bulunan oyuncu, Kanal D’de yayınlanmakta olan ”2. Sayfa” adlı programın sorularını cevapladı.

 

”Yerli Leonardo DiCaprio” şeklinde tanınmakta olan Arda Kural, zor günleri artık ardında bıraktı. Saçlarının eski dönemlerdeki gibi sarı renge boyatmış olan ve 7 senelik bir aranın ardından setlere dönüş yapan 39 yaşında bulunan oyuncu, Kanal D’de yayınlanmakta olan ”2. Sayfa” adlı programın sorularını cevapladı. Seneler boyunca psikolojik tedavi görmüş olan Arda Kural, o dönemlerde yaşamış olduğu sıkıntıları ilk defa açıkça anlattı.

Oyunculuğun aslında çok zor bir meslek olduğunu açıkça ifade eden Arda Kural; ”Oyunculuk aslında fazlasıyla basit gözüken bir şey gibi ancak öyle değil. Psikolojik bir şekilde insanı fazlasıyla etkileyen, yönlendirmekte olan ve taşıyan bir meslektir. Ya ”fazlasıyla iyi bir yalancıyım” diyebilmem gerekli oyuncu olmam amacıyla veyahut ”fazlasıyla gerçekçi birisiyim’ demem gerekli. İkisi arasında kaldığımda ise bocalamaya düştüm, gerçek olanla sahtenin arasında” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Kariyerinin ilk seneleri içerisinde şöhreti yakaladıktan hemen sonra değişik düşüncelere girmeye başlamış olduğunu ifade eden Arda Kural, ”Düşünmeye başladığımda kafam az karışmaya başladı. İnsanlara az daha değişik bakmaya başladım. Geri çektim kendimi ve sonrasında ise içime gömülmüş oldum. Ondan sonrasında ise yaşamı biraz daha erteledim ve hiç bir şekilde umursamadım. Televizyondan da çok fazla uzaklaştım, doğaya yönelmeye başladım daha çok düşünmeye başladım. Tutunamayanlar adlı dizi o kadar yeteneksiz ve başarısız bir durumda olduklarından dolayı değil, doğru ve de dürüst olduklarından dolayı yaşamın gerçekleri onların üstüne çıktığından tutunamayan insanların hikayesini anlatmakta. Benim hikayem de aslına bakılırsa buna benzer bir şeydi” ifadeleriyle konuşmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.