Hekimoğlu adlı dizi için çok ünlü bir transfer

Hekimoğlu adlı dizi için çok ünlü bir transfer

24

Kanal D adlı kanalın yeni dizilerinden Hekimoğlu’na bir tane ünlü oyuncu daha katılmış oldu.

 

Kanal D adlı kanalın yeni dizilerinden Hekimoğlu’na bir tane ünlü oyuncu daha katılmış oldu. Güven Kıraç, dizi içerisinde çok önemli bir rol üzerinde yer alıyor olacak. Son olarak Payitaht Abdülhamid adlı dizide izlemiş olduğumuz Kıraç, yeni yönetim kurulunun başkanı görevinde bulunan Vahap Bey şeklinde diziye katılmış oldu. Yeni bölüm üzerinde de Kıraç’ı izlemiş olacaksınız. 10. bölüm fragmanı içerisinde yeni karakter üzerinden ilk görüntüleri de bulabileceksiniz.

Kanal D ekranı üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Hekimoğlu adlı dizinin 10. yeni bölümünün 3 Mart Salı gününde paylaşılmış olacak. Hekimoğlu adlı dizinin almış olduğu çok büyük risk, Orhan’ı korkutmakta! Hastaneye yeni gelmiş olan yönetim kurulu başkanı ve aynı zamanda Hekimoğlu arasında enteresan bir şekilde diyaloglar yaşanmaktadır.

Hekimoğlu’nun tuhaf olması başkanın kafasında çok büyük bir soru işaretleri kalmasına neden olmuştur. Başkan daha sonrasında, İpek’e Ateş’le arasında herhangi bir ilişki bulunup bulunmadığını da sorar. İpek bu söz konusu soruya fazlasıyla şaşırır.

Zeynep’te kendisini harika bir kararsızlığın içerisinde bulur. Hekimoğlu’yla arasında yaşanmış olanları da sorgulamaya başlıyor.. Hekimoğlu ise hastasının ameliyatı hususunda çok büyük bir risk almaktadır. Orhan, arkadaşının yapmış olduğu şeyden dolayı tedirgin olmaktadır. Hekimoğlu adlı dizi yeni bölümü ile birlikte Salı günü saatler 20:00’yi gösterirken Kanal D ekranlarında!!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.