Yasak Elma adlı diziye Gökhan Alkan müjdesi

Yasak Elma adlı diziye Gökhan Alkan müjdesi

36

Ünlü oyunculardan biri olan Gökhan Alkan, çok uzun bir aranın sonrasında tekrardan ekranlar üzerinde boy göstermeye hazırlanmakta.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Gökhan Alkan, çok uzun bir aranın sonrasında tekrardan ekranlar üzerinde boy göstermeye hazırlanmakta. 2012 senesi içerisinde Muhteşem Yüzyıl adlı dizide can verdiği Şah Tahmash karakteriyle dizi dünyasına adımını atmış bulunan Alkan, daha sonra da değişik karakterlerde yer almış oldu.

Her Şey Yolunda Merkez adlı dizinin yanı sıra Gurbette Aşk isimli dizi ile birlikte Seviyor Sevmiyor isimli dizi, Kocamın Ailesi isimli dizi, Kalp Atışı isimli dizi ve en son da Zengin ve Yoksul adlı dizilerde rol almış idi. Oyuncu, bir müddettir çok iyi bir proje beklemekteydi. Nihayet Yasak Elma adlı dizi içerisinde Eda Ece’yle partnerlik teklifi geldiğinde de bunu değerlendirmiş oldu.

Yasak Elma adlı diziye 3. sezon üzerinden katılım gerçekleştiren Gökhan Alkan, 73. bölümle beraber Kerim karakteriyle ekranda boy göstermiş olacak. Oyuncu yönünen bunun çok büyük bir önemi bulunmakta. Alkan, Seviyor Sevmiyor isimli dizinin yanı sıra Kalp Atışı isimli dizilerle çok iyi çıkışlar gerçekleştiren bir isimdi. Fakat bunun devamını da getirememişti. Şimdilerde ise kariyerini tekrardan yukarı taşıma fırsatını hem ise çok başarılı bir proje içerisinde yer alıp buldu.

Yasak Elma adlı yapımın dördüncü sezonunun da ilgi çekecek olduğu kesin gibi. Gökhan Alkan yönünden risksiz bir durumda ve geniş kitlelere tekrardan ulaşabilecek olduğu bir seçimdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.