Öğretmen dizisi onlar için riskli

Öğretmen dizisi onlar için riskli

47

Son dönemler içerisinde çok önemli yapımları sayesinde dizi dünyasının en iddialı kanalı konumundaki yerini koruyan Fox TV, tekrar çok daha farklı bir yapım ile 4 Mart Çarşamba gününde izleyenlerin karşısına çıkmış olacak.

 

Son dönemler içerisinde çok önemli yapımları sayesinde dizi dünyasının en iddialı kanalı konumundaki yerini koruyan Fox TV, tekrar çok daha farklı bir yapım ile 4 Mart Çarşamba gününde izleyenlerin karşısına çıkmış olacak. Öğretmen aslında çok aykırı bir dizi ve daha öncesinde hiç bir şekilde deneyimlenmemiş bir hikayeyle karşımıza çıkacak.

Çarşamba günlerinin reyting yarışı için çok yeni bir soluğun yanı sıra çok büyük bir rekabet getirmeye hazırlanan Öğretmen adlı dizinin başrollerinde ise İlker Kaleli’nin yanı sıra Afra Saraçoğlu, Ceren Moray, Serkan Keskin, Şerif Erol ve Serhat Kılıç yer alıyor.

Güçlü bir durumdaki kadronun yanında çok harika bir de bir hikayesi bulunan Öğretmen, ekranlarda görmeye çok fazla da alışılmış türden bir yapım olarak gelmiyor. Bundan dolayı da ilgi çok yüksek bir seviyede bulunabilir.. Çarşamba günlerindeki dizi rekabeti de çok daha karışık bir hal almış olacak.

Kuruluş Osman ile birlikte Doğduğun Ev Kaderindir isimli diziler de tekrar çok iyi reytingler almayı sürdürecektir. Fakat TRT1 ekranlarında yer alan Benim Adım Melek ile birlikte Show TV’nin Zemheri adlı dizilerinin ilk etaplarda reytinglerinin düşmesi hiç bir şekilde şaşırtıcı bir şey olmayacaktır.

dizi içerisinde yer alan oyuncular cidden de fazlasıyla etkili isimler ve Öğretmen adlı dizinin reytinglerinin de yüksek olarak görüleceğini daha şimdiden tahmin ediyoruz..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.