Yeni dizi bulunmuş durumda

Yeni dizi bulunmuş durumda

111

Fox TV kanalının Salı günleri Kadın adlı diziyle reytingler konusunda fazlasıyla iyi sonuçlar elde etmiş olduğunu herkes çok iyi bilmekte.

 

Fox TV kanalının Salı günleri Kadın adlı diziyle reytingler konusunda fazlasıyla iyi sonuçlar elde etmiş olduğunu herkes çok iyi bilmekte. Fakat söz konusu yapım Şubat ayının ilk günlerinde izleyicilere veda edip ekrandan tamamen silindi. Şu zamanlarda Fox TV kanalının Salı gününde tam olarak nasıl bir planlama yapacak olduğu da konuşulmaya başlanmış durumda.

Pazartesi günlerinde Yasak Elma adlı diziyle iyi bir vaziyette bulunan Fox TV, Çarşamba günü ise Öğretmen adlı diziyle çok iyi bir başlangıç yapmış oldu. Perşembe günlerinde Mucize Doktor adlı dizi ortalığı kasıp kavurmuş oluyor. Cuma günleri de genel olarak Yaparsın Aşkım adlı program ekranı doldurmakta. Cumartesi gününde Zumrüdüanka adlı dizi ve Pazar günü ise Savaşçı adlı dizi de bu kanalın iddialı dizileri arasında.

Bu vaziyette ya Salı akşamı ya da Cuma akşamında yeni dizi paylaşılabilir. Fox TV kanalına özel olarak hazırlanmaya devam eden Baraj adlı dizinin Salı günleri, Kadın adlı dizinin yerine ekranda yer alacak olduğu konuşulmaya başlandı. Baraj adlı dizi içerisinde Kadın’ın Arif karakteri olarak büyük bir beğeniyle izlenmiş olan Feyyaz Duman’ın yanında Biran Damla Yılmaz ile birlikte Burak Yörük başrolleri paylaşıyor.

1977 senesinde yapılmış olan Türkan Şoray ile birlikte Tarık Akan’ı başrollerde buluşturmuş olan Baraj adlı filmin dizi versiyonu olarak karşımıza çıkacak yapımın çekimleri ise Sakarya’da sürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.