Merve Boluğur için fazlasıyla ilginç bir teklif

Merve Boluğur için fazlasıyla ilginç bir teklif

35

Ünlü oyunculardan biri olarak öne çıkan Merve Boluğur, sinemadan çıktıktan hemen sonrasında objektiflere yakalandı.

 

Ünlü oyunculardan biri olarak öne çıkan Merve Boluğur, sinemadan çıktıktan hemen sonrasında objektiflere yakalandı. Makyajsız bir hali ile objektiflere yakalanan oyuncu Türk filmlerini izlememekte olduğunu, Netflix üzerinde yer alan projeleri takip etmekte olduğunu ifade etti

Merve Boluğur yapmış olduğu açıklamasında; ”Yabancı durumda bulunan projeler fazlasıyla hoşuma gitmekte. Gerçi orda da bir tıkanma yaşanmakta olduğunu düşünmeye başladım. Zira birbirine benzeyen işler çok çoğaldı. Eminim bizlerde de güzel şeyler olmaktadır ancak biraz teknolojik, görsel açıdan bizden daha da ilerde olduklarından dolayı bende merak uyandırmakta. Senaryo açısından tam olarak ne yapmışlar diye de çok merak etmekteyim” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Tuba Büyüküstün’ün yer almış olduğu Rise of Empires: Ottoman adlı mini dizi projesine bakmış olduğunu ve ayrıca çok beğendiğini söyleyen ünlü oyuncu; ”Gazlasıyla başarılı ve gerçekten de hoş gözüküyor. Kendimizi ne denli güzel bir şekilde geliştirmişiz dedim, bu açıdan. Çok güzel şeyler de oluyor elbette ki” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Boluğur, kendine bazı tekliflerin gelmekte olduğunu hatta en son sunuculuk teklifleri de almaya başladığını ve sıcak yaklaştığını açık bir şekilde ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.