Babil adlı dizideki ters köşe aşka şaşırmamalısınız

Babil adlı dizideki ters köşe aşka şaşırmamalısınız

54

Star TV ekranları üzerinde izleyenlerle Cuma akşamlarında buluşmaya devam eden Babil adlı dizinin 7.bölümü geçmiş olduğumuz akşam paylaşıldı.

 

Star TV ekranları üzerinde izleyenlerle Cuma akşamlarında buluşmaya devam eden Babil adlı dizinin 7.bölümü geçmiş olduğumuz akşam paylaşıldı. Aslında çok daha hareketli sahnelerle dolu bir bölüm geçmiş oldu. Aslı Enver’in sekreter sıradan bir kişi şeklinde çok alımlı bir kadın olarak kendini göstermiş olduğu anlar değişim amacıyla çok fazla dikkat çekici idi. Elbette ki oyuncunun Nihal adlı bir polis olması ve mesleği içinde sadakat seviyesinde bağlı olması da dikkat çekmekte.

İrfan’ın kendinden olarak bilmiş olduğu Deniz aslına bakılırsa Egemen’in çocuğudur. Eda nerdeyse herkesin yaşamını mahvetti. İlay ise eski zamanlarda daha iyi şartlar aradığından dolayı İrfan’dan vazgeçmişti. Şimdilerde ise pişmanlık hiç bir şekilde yarar sağlamıyor.

İrfan’la İlay’ı yakıştırmakta olan pek çok izleyici bulunuyor. Fakat yaşanmışlıkların ardından bu çok daha zor. Eda’nın yalanının ortaya çıkmış olması da İrfan’ı derinden sarsmış olacak.. Sevgiyi de Ayşe’de bulması pek çok izleyicinin de arzularından biri..

İrfan ile Ayşe ikilisini aşk yaşamaya başlaması da ters köşe olarak öne çıkacaktır. Fakat bunu beklemekte olan ve böyle olmasını talep eden çok önemli bir izleyici grubu mevcut. Neler yaşanacağını da bekleyip görmüş olacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.