Ekranlarda çok büyük bir ders vermiş olacak

Ekranlarda çok büyük bir ders vermiş olacak

62

Fox TV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya başlayan Öğretmen adlı dizinin ilk 2 bölümü izleyenlerin karşısına çıkmış ve çok büyük bir beğeni toplamayı başarmıştı.

 

Fox TV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya başlayan Öğretmen adlı dizinin ilk 2 bölümü izleyenlerin karşısına çıkmış ve çok büyük bir beğeni toplamayı başarmıştı. İlker Kaleli’nin başrollerinde yer almış olduğu söz konusu dizi üzerindeki performansı da çok büyük bir beğeni toplamış idi. Reytingler konusunda da çok önemli bir çıkış gerçekleştiren Öğretmen isimli dizi 18 Mart Çarşamba gününde ise 3. bölümüyle birlikte izleyicilerin karşısına çıkmış olacak. Söz konusu bu dizi güncel yaşama yönelik göndermeleri bulunan çok önemli bir yapım ve böyle bir özelliği olmasından dolayı da dikkatleri çekmiş oluyor.

Ceren Moray’ın yanı sıra Serhat Kılıç ile birlikte Şerif Erol, Serkan Keskin ve de Afra Saraçoğlu gibi ünlü isimleri de kadrosunda buluşturmuş olan Öğretmen adlı dizinin üçüncü bölümünde tekrar heyecanlı anlar yaşanıyor olacak.

Küçükkapı Lisesinin 12A Sınıfı, Mevsim’in yapmış olduğu itirafla Akif Erdem’in ikinci dersini geçmeyi başarmış durumdadır.
Lakin bir sonraki soruyu çözebilecek olan kişiler öğrenciler değil, işin profesyonel olanlarıdır. Yani aslında polisler.

Yılmaz Komiser, Rüya’nın sahte bir durumdaki videosunu çekmiş olan öğrenciyi bulamadığı takdirde, kötü şeylerin olması muhtemeldir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.