İlk bölümüyle gönülleri fethetti

İlk bölümüyle gönülleri fethetti

46

Fox TV ekranları üzerinde Baraj isimli dizi ilk bölümüyle 17 Mart Salı gününde izleyicilerle buluşmuş oldu

 

Fox TV ekranları üzerinde Baraj isimli dizi ilk bölümüyle 17 Mart Salı gününde izleyicilerle buluşmuş oldu. Feyyaz Duman ile birlikte Sumru Yavrucuk, Biran Damla Yılmaz ve ayrıca Burak Yörük’ün başrollerinde yer almakta olduğu söz konusu dizi, daha ilk bölümüyle izleyicilerle gönül bağı kurmayı başarmış oldu.

Söz konusu bu diziyi çok beğenmiş olduklarını ifade eden izleyiciler, sosyal medya üzerinde yapmış oldukları özel paylaşımlar sayesinde Baraj adlı diziye desteklerini de ifade etmiş oldular. Genel olarak olumlu yorumlar almış olan söz konusu bu dizinin daha ilk bölümü üzerinden sevilmiş olması da çok büyük bir artı şeklinde görülmesi gerekli.

İzleyenlerden geçer not almış olan Baraj isimli dizinin özellikle de kadın seyirci grubu içerisinde Salı akşamlarında tercih nedeni olabileceği de ortaya çıkmış oldu. Kadın adlı dizinin bırakmış olduğu söz konusu reytingi Fox TV kanalına geri getirme potansiyeli bulunmakta olan Baraj isimli dizinin gelecek bölümler içerisinde izleyici sayısını arttırabilmesi de hiç zor bir durumda olmayacaktır.

Baraj isimli dizinin ikinci yeni bölümü 24 Mart Salı gününde izleyenlerle buluşmuş olacak. 2. bölüm üzerinden ilk fragman da paylaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.