Eski diziler için gün doğmuş durumda

Eski diziler için gün doğmuş durumda

41

Ahmet Kural’ın yanı sıra Murat Cemcir ile birlikte Sadi Celil Cengiz’in başrollerini paylaşmış olduğu, Star TV kanalının fenomen dizilerinden biri olan ‘‘İşler Güçler’’ isimli dizi, bundan böyle tekrar bölümleri ile her gece Star TV kanalında..

 

Ahmet Kural’ın yanı sıra Murat Cemcir ile birlikte Sadi Celil Cengiz’in başrollerini paylaşmış olduğu, Star TV kanalının fenomen dizilerinden biri olan ‘‘İşler Güçler’’ isimli dizi, bundan böyle tekrar bölümleri ile her gece Star TV kanalında.. Yönetmenliğiyle birlikte senaristliğini Selçuk Aydemir’in yapmış olduğu söz konusu dizinin oyuncu kadrosu içerisinde Ahmet Kural’ın yanı sıra Sadi Celil Cengiz ile birlikte Murat Cemcir, Murat Akkoyunlu, Şinasi Yurtsever ve ayrıca Yılmaz Gruda yer almakta.

Üç tane yakın arkadaş kendi filmlerini çekme konusunda karar verir, ancak bunun için hiç paraları bulunmamaktadır! İşler Güçler isimli dizi kariyerleri içerisinde değişik noktalar üzerindeki üç tane oyuncunun, beraber bağımsız bir film çekebilmek amacıyla girmiş oldukları kısır döngünün trajikomik şeklindeki bir hikayesini konu etmekte.

Ahmet Kural’ın yanı sıra Murat Cemcir ile birlikte Sadi Celil Cengiz harika filmlerini çekme konusunda hayaller kurmuş olan ve gereken parayı toplayabilmek amacıyla istemeyipte olsa ‘’Meslek Hikayeleri’’ isimli belgesel – programında sunuculuk gerçekleştiren üç tane aktördür. Ahmet, başrol oynamış olduğu günlerin özlemini çekiyor, mazi üzerindeki başarılarının göz ardı edilmiş olmasından şikayet ediyor. Murat ise, mesleğinin gerekenlerini yapmaya çalışmaktayken, kendisini terk etmiş durumda bulunan eski sevgilisi ile birlikte çalışmanın zorluklarını da yaşıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.