Taner Ölmez’den yeni bir dizi

Taner Ölmez'den yeni bir dizi

63

Limon Yapım şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu ”Dudullu Postası” isimli dizi, 2 Nisan Perşembe gününde ilk bölümüyle Kanal D ekranları üzerinde izleyicisiyle buluşmuş olacak.

 

Limon Yapım şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu ”Dudullu Postası” isimli dizi, 2 Nisan Perşembe gününde ilk bölümüyle Kanal D ekranları üzerinde izleyicisiyle buluşmuş olacak. Çizerlerden Serkan Yılmaz’ın yaratmış olduğu karikatür serisi Dudullu Postası’ndan ilham alınıp hazırlanmış olan dizinin yönetmen koltuğu üzerinde de Onur Ünlü oturmakta.

14 tane bölümden meydana gelen söz konusu bu dizinin oyuncu kadrosu üzerinde Erkan Can’ın yanı sıra Güven Kıraç ile birlikte Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Ayda Aksel, Bülent Şakrak, Özgür Emre Yıldırım, Ahmet Rıfat Şungar, Gözde Çığacı, Aslı Bekiroğlu ve ayrıca Levent Tülek yer almakta.

Dudullu Postası isimli dizi, gazeteciliği yaşamının tam da orta yerine koymuş, yeteneksiz olmasından bihaber olan ancak kendisini de ülkenin yegane gazetecisi zanneden, megaloman Asım’ın (Güven Kıraç), Dudullu semtinde bir yerel gazete çıkartmasıyla başlamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.