Savaşçı adlı dizi için sezon bitmiş durumda

Savaşçı adlı dizi için sezon bitmiş durumda

44

Fox TV ekranları üzerinde dört sezondan beri devam etmeyi sürdüren Savaşçı adlı dizi, öteki yapımların tam olarak ne olacağı belirsizliğini korumaktayken yolunu ve rotasını kesinleştirdi.

 

Fox TV ekranları üzerinde dört sezondan beri devam etmeyi sürdüren Savaşçı adlı dizi, öteki yapımların tam olarak ne olacağı belirsizliğini korumaktayken yolunu ve rotasını kesinleştirdi. Limon Film şirketi tarafından Eskişehir ili içerisinde çekimleri gerçekleştirilen dizinin son olarak 96. bölümü izleyenlerle ekranlarda buluşmuş idi.

Dizinin stok içerisinde 99. bölümü ile beraber sezon finali yapması konusunda bir karar alındı. TV100 kanalında yer alan Birsen Altuntaş’ın kulis bilgilerine bakılınca Mayıs ayının ilk haftalarına elde kalan 3 bölüm yayınlanıp sezon finali yapılmış olacak. Böylelikle de 19 Nisan ile birlikte 26 Nisan ve son olarak 3 Mayıs tarihleri içerisinde söz konusu dizinin 3 bölümünün yayınlanması konusunda bir beklenti ortaya çıkmış durumda.

150’şer dakikalık bir süresi bulunan bu 3 bölümün hemen sonrasında da Eylül ayı beklenmeye başlanacak. Koronavirüs ile alakalı salgının yayılımını devam ettirmiş olduğu bu günler içerisinde Savaşçı dizisinde yer alan ekip rotanın belli olmasıyla beraber kendi planlarını da yapmaya başlayabilecek. Berk Oktay’ın yanı sıra Murat Serezli ile birlikte Sarp Levendoğlu ve Gaye Turgut Evin’in dizinin başrollerini paylaşmış olduğunu da anımsatmamızda yarar var.

Savaşçı adlı dizi her şey planlara uygun bir biçimde giderse Eylül sonundan itibaren bir araya gelip 5. sezonla ilgili çekimlere de başlamış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.