Güvercin adlı diziye koronavirüs piyangosu

Güvercin adlı diziye koronavirüs piyangosu

57

Koronavirüs ile alakalı salgın sebebiyle Gaziantep ili içerisinde Güvercin adlı dizinin de çekimleri durmuş idi.

 

Koronavirüs ile alakalı salgın sebebiyle Gaziantep ili içerisinde Güvercin adlı dizinin de çekimleri durmuş idi. Daha öncesinde ortaya çıkan bilgilerde dizinin final yapmaya hazırlandığı açıklanmış ve 16. bölümle birlikte veda edecek olduğu ifade edilmişti.

Fakat hesaplar değişmiş bir durumda. Koronavirüs ile alakalı salgından sonra Güvercin adlı diziye piyango vurabilir. Dizinin yaz ayları içerisinde de sürmesine yönelik görüşmelerin yapılmakta olduğunu ünlü gazetecilerden Birsel Altuntaş kulis bilgisi şeklinde aktarmış durumda.

Almila Ada’nın yanı sıra Nursel Köse ile birlikte Mehmet Ali Nuroğlu ve Menderes Samancılar gibi çok önemli isimleri kadrosu üzerinde buluşturmuş bulunan söz konusu dizinin elinde iki tane stok bölüm yer alıyor. Yani aslında daha önce yayınlanacak olduğu duyurusu yapılan ve son zamanlarda karar değiştirilip yayınlanmayan 14. bölümle birlikte 15. bölüm tamamen hazır.

Ortaya çıkmış olan ilk bilgiler finalin çekilecek olduğu şeklindeydi. Şimdilerde de yaz dönemi içerisinde de devam etme ihtimali belirmiş halde. Böyle olması da koronavirüsün olumsuz bir durumdaki etkilerine karşı Güvercin adlı diziye olumlu yansımış bir durum şeklinde dikkat çekmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.