Jet Sosyete adlı dizi dünya üzerinde bir ilki gerçekleştirdi

Jet Sosyete adlı dizi dünya üzerinde bir ilki gerçekleştirdi

21

Gülse Birsel imzasına sahip, BKM tarafından yapılan komedi dizilerinden ‘‘Jet Sosyete’’, geçmiş olduğumuz günlerde paylaşılan yeni bölümü sayesinde dünya televizyonları üzerinde de bir ilki gerçekleştirmiş oldu.

 

Gülse Birsel imzasına sahip, BKM tarafından yapılan komedi dizilerinden ‘‘Jet Sosyete’’, geçmiş olduğumuz günlerde paylaşılan yeni bölümü sayesinde dünya televizyonları üzerinde de bir ilki gerçekleştirmiş oldu. Daha öncesinde hiç bir şekilde denenmeyen bir yöntem kullanarak çekimleri tamamlamış olan ekip, #evdekal’dığımız bu günlerle ilgili fazlasıyla özel bir bölümle beraber ekrana gelmiş oldu. Bütün oyuncuların evleri içerisinden görüntülü konuşmayla sete hiç bir şekilde girmeden çekmiş oldukları, ”#Evdekal Özel Bölümü”, sosyal medya üzerinde de çok fazla konuşuldu.

‘Jet Sosyete’’ adlı dizi bu hafta içerisinde, izleyicileriyle ilgili olarak tamamen sürpriz bir bölümle seyircilerin karşısına çıkmış oldu. Bölümün mevcut durumdaki çekimlerini daha öncesinde hiç bir şekilde denenmeyen bir yöntemle yapmış bulunan ekip, sahnelerini kendi evlerinden görüntülü konuşma yaparak çekti. İlk defa, bütün oyuncuların kendi evleri içerisinden görüntülü konuşmayla sete hiç bir şekilde girmeden çekmiş oldukları bu bölüm, sosyal medya üzerinde de çok büyük ilgi görmüş oldu.

Diğer taraftan ise ‘‘Jet Sosyete’’ adlı dizi, sosyal medya üzerinde de en fazla konuşulmuş olan konuların arasında yer aldı. Dizi hesapları üzerinden paylaşılmış olan ‘‘#EvdeKal ’’ adlı etiketle sosyal medya üzerinde de binlerce yorum paylaşılmış oldu. Dizinin her bir saniyesi içerisinde kahkahaya boğulmuş olan seyirci, gerçekleştirdiği yorumlarla da duygularını açık bir şekilde ifade etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.