Atiye adlı diziden harika bir gelişme

Atiye adlı diziden harika bir gelişme

25

Aralık ayı içerisinde Atiye isimli dizinin ilk sezonu izleyenlerle buluşmuş ve aslında çok büyük bir beğeni toplamış idi.

 

Aralık ayı içerisinde Atiye isimli dizinin ilk sezonu izleyenlerle buluşmuş ve aslında çok büyük bir beğeni toplamış idi. Atiye adlı dizinin 2. sezonla ilgili çekimlerinin de tamamlanmış olduğu bilinmekte. Fakat 2. sezon tam olarak ne zaman paylaşılacak buna yönelik halen Netflix’ten bir bilgi gelmiş değil.

Beren Saat’in yanı sıra Metin Akdülger ile birlikte Mehmet Günsür ve Melisa Şenolsun’un başrollerini paylaşmış olduğu bu dizinin 3. sezon ve 4. sezonlarıyla ilgili olarakta onay verilmiş idi. Atiye adlı diziye hayran olanlar 2. sezonun yayınını beklemekteyken, şu zamanlarda da asıl 3. sezon ile birlikte 4. sezon çekimleri konusunda çalışmalar yapılmakta.

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı bütün setler durmuş durumda. Atiye adlı dizi de bu süreç içerisinde çekimlere başlayamaz ancak ön hazırlıkların yanı sıra senaryo ile alakalı süreçleri tam da bu dönem içerisinde tamamlanmış olacak.

TV100 kanalında yer alan Birsen Altuntaş’ın kulis bilgilerine bakılırsa, 8 bölümden oluşacak 3. sezonla alakalı hazırlıklarının devam etmekte olduğu ortaya çıkmış durumda. Cansu Çoban ile birlikte Atasay Koç ve Merih Aslan’ın 3. sezon senaryosunu yazmaya başladıkları da ifade ediliyor. Bu söz konusu ekibi izleyenler Hakan Muhafız adlı dizinin senaryosunu yazmış olan ekip olarakta bilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.