Baraj adlı dizinin durmasına üzülmedi

Baraj adlı dizinin durmasına üzülmedi

26

Biran Damla Yılmaz, Baraj adlı diziye fazlasıyla güzel bir biçimde başlamış olduklarını ve verilme kararı alınan bu aranın da dizi açısından hiç iyi olmadığını ifade etti.

 

Biran Damla Yılmaz, Baraj adlı diziye fazlasıyla güzel bir biçimde başlamış olduklarını ve verilme kararı alınan bu aranın da dizi açısından hiç iyi olmadığını ifade etti. Feyyaz Duman ile birlikte Burak Yörük ve ayrıca Sumru Yavrucuk’la beraber başrolde kendisine yer bulan oyuncu açıklamasında; ”Fazlasıyla harika bir şekilde başlamıştık. Herkesin farklı farklı emek vermiş olduğu özel bir projeydi. Fazlasıyla da mükemmel tepkiler almaya başladık. 2. bölüm içerisinde maalesef ki bu şekilde bir durum gerçekleşti. Bu dünya çapında herkesin yaşamış olduğu bir sıkıntı olduğundan dolayı da sağlığımızdan önemli değil” ifadeleriyle konuşmasını sürdürdü.

Sağlıklı bir durumda bulunmanın önemine vurgu yapmış olan Biran Damla Yılmaz, karantina süreci içerisinde hijyen kurallarına daha da fazla dikkat etmiş olduğunu açıkça anlattı. Bu dönem içerisinde ekstra dikkat etmiş olduğunu ifade eden Biran Damla Yılmaz, bundan böyle alışkanlıklarının da değişmeye başlamış olduğunu belirtti.

Baraj dizisiyle ilgili olarak set içerisinde çok uzun ve çok yorucu bir zaman geçirmiş olduğunu da ifade eden oyuncu, verilmiş olan bu mecburi aranın dinlenme fırsatı olarak öne çıktığını da ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.