Sefirin Kızı adlı diziyle ilgili sezon finali gibi bir imada bulundu

Sefirin Kızı adlı diziyle ilgili sezon finali gibi bir imada bulundu

39

Star TV ekranı üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden, bu sezondaki en başarılı yapımlarından bir tanesi olarak öne çıkan Sefirin Kızı adlı dizi bir müddettir ekranda bulunmuyor

Star TV ekranı üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden, bu sezondaki en başarılı yapımlarından bir tanesi olarak öne çıkan Sefirin Kızı adlı dizi bir müddettir ekranda bulunmuyor. Koronavirüs ile alaalı salgından dolayı dizinin seti içerisindeki çekimler durdurulmuş oldu.

Bodrum ilçesinde gerçekleştirilmekte olan söz konusu bu dizinin çekimleri de nerdeyse 1 aydan beri yapılmamakta. Bundan dolayı da dizinin yeni bölümleri paylaşılamamakta. Sefirin Kızı adlı dizinin hayranları da koronavirüs salgınından dolayı evlerinde bulundukları bu dönem içersinde oyuncuların dizi çekmesini talep eden yorumlar yazıyorlar.

Bu söz konusu yorumlardan bir tanesi de Gediz Işıklı adlı karaktere can veren Uraz Kaygılaroğlu’na gelmiş oldu. Oyuncu da instagram hesabında yer alan hikaye bölümünden cevap vermiş oldu. Uraz Kaygılaroğlu’na yazılmış olan mesaj şu şekildeydi; ”Hocam artık gidipte şu diziyi bir çekin. Evde canımız sıkılmaya başladı.”

Oyuncu da; ”Hocam 14 günlük zaman diliminde maksimum 2 bölüm çekimi yapabiliriz. Daha sonrası da ilahi final, sal bizi artık ne olur” ifadeleriyle bir mesaj yazdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.