Aşk ve Mavi adlı dizi Meksika’da adeta olay oldu

Aşk ve Mavi adlı dizi Meksika'da adeta olay oldu

41

Türk yapımlarının çok yoğun bir biçimde izlenmekte olduğu Güney Amerika içerisinde şu zamanlarda Aşk ve Mavi adlı diziye de ilgi artmış durumda..

 

Türk yapımlarının çok yoğun bir biçimde izlenmekte olduğu Güney Amerika içerisinde şu zamanlarda Aşk ve Mavi adlı diziye de ilgi artmış durumda.. 2018 senesi içerisinde Atv’de final yapmış olan dizi, şu zamanlarda Meksika’yı etkisi altına almış durumda.

Emrah ile birlikte Burcu Kıratlı’yı başrollerde buluşturmuş olan söz konus ubu dizi, 3. sezonunun ilk dönemlerinde yayından kaldırılmıştı. Dizinin iyi seyreden reytinglerinin düşmüş olmasının yanında, başrol oyuncularından biri olan Emrah’ın ücret konusundaki anlaşmazlığından dolayı ayrılmayı talep etmesi de final nedeni olmuştu. Emrah Akdoğan, Aşk ve Mavi adlı dizi içerisindeki Ali karakteriyle Meksika içerisinde çok büyük bir hayran kitlesi edinmiş durumda. Sevenleri için İspanyolca mesaj gönderen Emrah, koronavirüs salgını bittikten sonra da bu ülkeye gitmeyi çok istiyor.

Meksika içerisinde ‘‘Amor y Odio’’ ismiyle yayınlanmaya başlanan Aşk ve Mavi adlı dizi, sosyal medya üzerinde de çok büyük bir ilgi görmekte. Meksikalılar söz konusu diziyle alakalı olarak pek çok paylaşımlar yapıyor.

Emrah ise İspanyolca özel bir tane video hazırlayıp hem kendi instagram hesabının üstünden hem ise Türkiye’nin Meksika Büyükelçiliği’ne ait twitter sayfası üzerinden hayranlarına ulaşmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.