Fahriye Evcen’en beklenen hareket geldi

Fahriye Evcen'en beklenen hareket geldi

26

Magazin medyası üzerinde çok küçük bir detaydan bile yola çıkıp bir kavga haberi yapmak fazlasıyla basit. Buna benzer bir durumu ise Fahriye Evcen yaşamış oldu

 

Magazin medyası üzerinde çok küçük bir detaydan bile yola çıkıp bir kavga haberi yapmak fazlasıyla basit. Buna benzer bir durumu ise Fahriye Evcen yaşamış oldu. Ünlü durumda bulunan oyuncu, görümcesi olarak tanınan Burçun Özçivit’le arasının iyi olmadığı şeklinde çıkmış olan iddialarla birkaç günden beri magazin medyası üzerinde yer almakta.

Görümcesiyle kavgalı bir durumda bulunduğu ve hatta oğlu Karan’ı göstermemiş olduğu şeklinde iddiaların arka arkaya gelmiş olmasının sonrasında ünlü durumda bulunan oyuncu bir açıklama yapıp durumu izah etti. Burak Özçivit’le evli bir durumda bulunan ve kariyerini ise oğlu Karan’ı büyütebilmek maksadıyla dondurma kararı alan Fahriye Evcen, ardımızda bırakmış olduğumuz gün görümcesini sosyal medya hesabı üzerinden silmiş olduğu iddiasıyla adeta her yerde gündem olmaya başladı.

Görümcesiyle tartışmış olduğu şeklindeki ortaya çıkmış olan iddialar da bunun sonrasında geldi. Bu haber için çok kısa bir açıklamada bulunan ünlü oyuncu, bütün ortaya atılmış olan iddiaları geçersiz bırakmış oldu;

”O çıkartılmış olan hesap, aktif kullanılmamakta olan bir hesap. Yazılmış olanlar gibi bir durum hiç bir şekilde söz konusu değil. Aramızda yansıtılmış olduğu gibi bir problem de hiç bir şekilde yok.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.