Mucize Doktor adlı dizideki Sinem Ünsal’ın tavrı takdir edildi

Mucize Doktor adlı dizideki Sinem Ünsal'ın tavrı takdir edildi

34

Fox TV kanalının sevilen dizilerinden biri olarak öne çıkan Mucize Doktor adlı dizi, yeni bölümleriyle şu anda ekranlarda yer alamamakta.

 

Fox TV kanalının sevilen dizilerinden biri olarak öne çıkan Mucize Doktor adlı dizi, yeni bölümleriyle şu anda ekranlarda yer alamamakta. Koronavirüs salgınından dolayı çekimler Mart ayının orta dönemlerinde durduruldu. Fakat dizinin hem tekrar bölümleri tekrardan yayınlanmaya devam ediliyor hem ise sosyal medya üzerinde kamera arkasından görüntüler çok önemli görüntüler paylaşılmakta.

Taner Ölmez’in yanı sıra Hazal Türesan ile birlikte Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Güneş, Özge Özder ve Murat Aygen’in başrollerinde yer almış olduğu söz konusu bu dizinin kamera arkasında sahnelerin ne denli detaylı bir durumda ve çok yoğun bir gayretle çekilmiş olduğunu açık bir şekilde görebilirsiniz.

Verilmiş olan her bir direktiflere uymaya gayret eden oyuncular ve figüranlar bazı zamanlarda ise çok zor anlar yaşamakta. Nazlı adlı karaktere can veren Sinem Ünsal ise set içerisinde, herkese yardımcı olma konusunda bir gayret içinde.

Oyuncu kamera arkası çekimlerine de yansımış olan bir sahnede yönetmen gibi yardımcı olmak maksadıyla çok büyük bir gayret sergiledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.