Yeni Türk dizisi için harika övgülerde bulundu

Yeni Türk dizisi için harika övgülerde bulundu

37

Netflix adlı platformun yeni Türk dizisi olarak karşımıza çıkan Aşk 101 adlı yapım, ilk sezonun yayınlanmış olduğu ardımızda bırakmış olduğumuz Cuma gününden bu zamana kadar çok konuşulmakta.

 

Netflix adlı platformun yeni Türk dizisi olarak karşımıza çıkan Aşk 101 adlı yapım, ilk sezonun yayınlanmış olduğu ardımızda bırakmış olduğumuz Cuma gününden bu zamana kadar çok konuşulmakta. Ay Yapım imzasına sahip olan söz konusu bu dizinin ilk sezonu 8 tane bölümden oluşmakta. Geçmiş olduğumuz yaz ayları içerisinde çekilmiş olan Aşk 101 adlı dizi de Kubilay Aka’nın yanı sıra Mert Yazıcıoğlu ile birlikte Alina Boz, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı da başrolleri paylaşıyor.

Çukur adlı dizide Cumali isimli karaktere can vermiş olan Necip Memili, meslektaşlarını diziden dolayı tebrik etti. instagram hesabı üzerinden bir paylaşım gerçekleştiren Memili, ”Gençlik ile birlikte aymazlık, haşarılık, yaratıcılık, yaramazlık ve lise yılları, tebrikler” ifadelerine yer vererek dizinin afiş görselini paylaşmış oldu.

Necip Memili’yle beraber Çukur adlı dizide rol almış olan Kubilay Aka ise ”Abim teşekkür ederiz” ifadelerine yer vererek mesajı yanıtladı.

Aşk 101 adı dizinin ilk sezonu hem çok büyük bir ilgi görmüş oldu hem de bir takım tepkiler aldı. Dizinin ikinci sezonunun çekilip çekilmeyecek olduğu da halen kesinleşmiş değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.