Oktay Kaynarca’dan sezon finali vedası

Oktay Kaynarca'dan sezon finali vedası

45

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ismine sahip dizi, 28 Nisan Salı gününde paylaşılmış olan 165. bölümü ile beraber ekranlara bir müddet veda etmiş durumda.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ismine sahip dizi, 28 Nisan Salı gününde paylaşılmış olan 165. bölümü ile beraber ekranlara bir müddet veda etmiş durumda. 5. sezonu da tamamlamış olan söz konusu dizi, koronavirüs salgınından dolayı planlanmış tarihten daha da erken sona erdi.

ATV kanalının herkes tarafından sevilen dizisi altıncı yeni sezonuyla birlikte 2020 – 2021 sezonu içerisinde tekrardan izleyicileri ile buluşmuş olacak. Hızır Çakırbeyli adlı karaktere can veren Oktay Kaynarca da çalışma arkadaşlarıyla ilgili olarak bir veda videosu çekmiş oldu. Bu söz konusu videonun yalnızca çalışanlara gönderilmesi düşünülmekteydi.

Fakat dizinin yönetmeni görevinde bulunan Onur Tan, Oktay Kaynarca’nın söz konusu bu dileklerinin herkes tarafından duyulmasını talep ederek paylaştı. Oktay Kaynarca ise söz konusu bu video mesajı instagram hesabı üzerinden açık bir şekilde paylaştı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı yapımı seven herkesin dileklerini duymasının gerekli olduğunu ifade eden Oktay Kaynarca, herkese teşekkürlerini iletti ve daha büyük başarılar elde edebiliyor olacak güce sahip bulunduklarını ifade etti. 5. sezondaki finalin hemen sonrasında 6. sezon başlayana dek dizi izleyicilerine bir müddet için veda etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.