Sektörle ilgili ilginç bir iddia da bulunmuş durumda

Sektörle ilgili ilginç bir iddia da bulunmuş durumda

44

21 Ocak 1991 senesinde dünyaya gelen ünlü oyunculardan Hilal Altınbilek’in burcu da Kova.. Oyuncu daha sonrasında ise yükselen burcunun da Koç olduğu konusunda bir açıklamada bulundu.

 

21 Ocak 1991 senesinde dünyaya gelen ünlü oyunculardan Hilal Altınbilek’in burcu da Kova.. Oyuncu daha sonrasında ise yükselen burcunun da Koç olduğu konusunda bir açıklamada bulundu. Oyuncu ayrıca, Ay burcunun Oğlak olduğunu yeni öğrenmiş olduğunu açık bir şekilde anlattı. Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide rol alan, Züleyha karakteriyle çok büyük bir beğeni kazanmış olan ünlü oyuncu, instagram platformu üzerinde canlı yayın konuğu olarak katıldı.

Astrolojinin yaşamındaki öneminden söz eden Hilal Altınbilek, kararlardan bazılarını alırken astrolojiye göre davranmakta. ”Astrolojiye bakılırsa yaşamında bir karar verir misin?” ifadeleriyle sorulan soruya cevap veren ünlü oyuncu, bir itiraf gerçekleştirdi.

Hilal Altınbilek açıklamasında, ”Verebilirim. Vermekteyim ve yapıyorum bu şekilde şeyler. İç rahatlığı ise tam olarak her şeyden önemlidir benim için” ifadeleriyle konuşmada bulundu. Astrolojiyle alakalı konulardan etkilenmiş olduğunu belirten ünlü oyuncu, ”Oyuncuyu dahi bu şekilde seçiyorlar. Nümeroloji ile birlikte astrolojiden yardım alarak, yapımcılar girecek olduğu tarihi belirlemekte” ifadelerine yer vererek çok önemli bir iddiayı ortaya atmış oldu.

Hilal Altınbilek, sektör içerisinde yapımcılardan bazılarının astroloji ile birlikte Nümeroloji yardım alıp hem oyuncu kadrosunu oluşturmuş olduğunu hem ise yapımların yayına giriş yapacağı tarihlerini bu şekilde belirlemiş olduğunu da belirtti. Bu ise sektörle alakalı çok önemli bir iddia şeklinde göze çarpmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.