Beğenmiş olduğu türk dizisiyle alakalı paylaşımda bulundu

Beğenmiş olduğu türk dizisiyle alakalı paylaşımda bulundu

39

Ünlü oyunculardan biri olan Bergüzar Korel, oğlu Han’ı geçmiş olduğumuz ay dünyaya getirmiş oldu. İki tane oğlu bulunan ünlü oyuncu, 2010 senesinde de oğlu Ali’yi dünyaya getirmişti.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Bergüzar Korel, oğlu Han’ı geçmiş olduğumuz ay dünyaya getirmiş oldu. İki tane oğlu bulunan ünlü oyuncu, 2010 senesinde de oğlu Ali’yi dünyaya getirmişti. Bergüzar Korel, koronavirüs ile alakalı salgından dolayı ailesiyle beraber evinde karantina altına girmiş durumda.

Ünlü durumda bulunan oyuncu, bu süreç içerisinde zaman bulup Netflix platformunun yeni Türk dizilerinden Aşk 101’i izlemiş oldu ve söz konusu projeyi çok beğenmiş olduğunu ifade eden paylaşımlar yaptı. Kaan Urgancıoğlu’nun yanı sıra Alina Boz ile birlikte Pınar Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka, Bade İşçil, İpek Filiz Yazıcı ve Selahattin Paşalı gibi isimleri buluşturmuş olan gençlik dizilerinden Aşk 101, çok olumlu yorumlar almaya devam ediyor.

Netflix platformunun yer aldığı 190 tane ülke içerisinde yayınlanmakta olan Aşk 101 adlı dizinin en az 10 ülke üzerinde en fazla izlenen yapımlardan bir tanesi olması da çok büyük bir başarıdır..

Bergüzar Korel ise genç yaştaki oyuncuların sahneleri üzerinden videolar paylaşarak ”Hepinize bayılmış durumdayım, hepinize” ifadelerine yer vererek oyuncuları tebrik etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.