İstanbullu Gelin adlı diziyle alakalı herkesi sevindiren gelişme

İstanbullu Gelin adlı diziyle alakalı herkesi sevindiren gelişme

33

2019 senesinin Mayıs ayı içerisinde final yapıp 3. sezonun sonrasında izleyicisine veda etme kararı alan İstanbullu Gelin adlı dizi tekrardan gündeme gelmiş durumda.

 

2019 senesinin Mayıs ayı içerisinde final yapıp 3. sezonun sonrasında izleyicisine veda etme kararı alan İstanbullu Gelin adlı dizi tekrardan gündeme gelmiş durumda.. Aslı Enver ile birlikte Özcan Deniz’in başrollerinde buluşmuş olduğu söz konusu bu dizi büyük bir beğeni toplamış idi. Aslı Enver’in hiç bir şekilde unutamamakta olduğu karakter ise dizide can verdiği Süreyya karakteriydi. Özcan Deniz ise Faruk adlı rolle akıllara yazılmış oldu.

Türkiye’nin yanında pek çok ülkede de yayınlanmaya başlanan diziden çok harika bir haber gelmiş durumda. Güney Afrika Cumhuriyeti içerisinde İstanbullu Gelin adlı dizi izleyicilerle buluşmuş olacak. Türk dizisi, ülke içerisinde yer alan ulusal kanallar arasındaki e.tv’de yayınlanmaya başlayacak.

Global Agency şirketinin CEO’su ve aynı zamanda kurucusu konumunda yer alan İzzet Pinto, anlaşmanın hemen sonrasında ”Haftalar boyunca evde sabırlı bir şekilde beklemek büyük bir problem. Bu çok zor günler içerisinde müşterilerimize en iyi içeriği sağlayabilmek amacıyla da yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sonuna kadar çok önemli bir parçası olma hususunda da istekliyiz. Herkes için pozitif tutumlarını sürdürmelerini, sevdikleriyle beraber evde ve güvende kalıp TV izlemelerini ifade ediyoruz” şeklinde konuşmuş oldu.

30 tane ülkeye ulaşmış olan İstanbullu Gelin adlı diziye talepte artmaya başlamış durumda. Kısa bir zaman öncesinde El Salvador’a da satılmış olan söz konus ubu dizi, pek çok değişik ülkede de sevilmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.