Baraj adlı dizinin çekimleri başlayacak mı?

Baraj adlı dizinin çekimleri başlayacak mı?

33

Fox TV ekranları üzerinde yalnızca 2 bölüm yayınlanmış olan Baraj dizi içerisinde Nehir adlı karaktere Biran Damla Yılmaz can verdi.

 

Fox TV ekranları üzerinde yalnızca 2 bölüm yayınlanmış olan Baraj dizi içerisinde Nehir adlı karaktere Biran Damla Yılmaz can verdi. Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı dizinin çekimleri için ara verildi. Diziyle alakalı çok yoğun bir hazırlık dönemi yaşamış olan ünlü oyuncu, yalnızca iki bölümde yer alabilmiş oldu. Koronavirüs ile alakalı salgın başlayınca da evinde kendini karantina altına aldı.

TV100’ün sormuş olduğu sorulara cevap veren ünlü oyuncu, diziye nasıl hazırlanmış olduğunu da açıkça anlattı. Yılmaz, 1977 senesinde çekilmiş olan Baraj adlı filmin dizi versiyonu olduğundan dolayı da ilk önce filmi birkaç defa izlemiş olduğunu ifade etti.

Ünlü durumdaki oyuncu, filmle dizi arasında da farklılıklar yer aldığını ve değişiklikler yapılmış olduğunu ifade etti. Biran Damla Yılmaz, devamlı olarak insanlar üstünde gözlem yapmakta olduğunu ve rolüne hazırlanma esnasında bundan yararlandığını da anlattı.

Çekimlerin tekrardan ne zaman başlayacak olduğu konusunda bir soru yöneltildi. Ünlü durumdaki oyuncu ise, ”İnanın ki kesin bir tarih ben de veremeyeceğim. Komple gidişata bağlı bir durumda. Sağlıkla alakalı çok önemli bir süreçten geçmekteyiz. İnşallah hızlı bir şekilde bu süreç sona erer, biz de yeni bölümleri çekerek yeniden yayına başlayabiliriz” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.