Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide büyük bir endişe

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide büyük bir endişe

31

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi içerisinde Müjgan isimli karaktere can veren Melike İpek Yalova, doğallığıyla hayranlarının ilgisini çekmeyi sürdürüyor.

 

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi içerisinde Müjgan isimli karaktere can veren Melike İpek Yalova, doğallığıyla hayranlarının ilgisini çekmeyi sürdürüyor. Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı set içerisinde çekimler durmuş durumda. 1,5 aydan beri evinde karantina altında bulunmaya devam eden Melike İpek Yalova, köpeği Hera’yla çok eğlenceli durumda bulunan anlarını paylaşmayı sürdürüyor. Ünlü durumda bulunan oyuncu, dizi ile alakalı çekimlerin başlamasını da heyecanlı bir şekile beklemekte.

Haziran ayının ilk dönemlerinde dizide tekrardan çekimlerin yapılması konusundaki bir beklenti hakim. Fakat kesin bir karar da bulunmuyor. Sıcak havaların yaklaşmış olması da oyuncuları bayağı bir düşünmekte. Adana ilinin sıcaklarından çekinmekte olduğunu belirten Melike İpek Yalova, katılmış olduğu bir youtube canlı yayını esnasında sıcak olduğunda tam olarak nasıl çalışacaklarını merak etmeye başladıklarını ifade etmişti.

Doğallığıyla tanınmış olan oyuncu, instagram hesabı üzerinden 11 senelik tişörtü ve ayrıca saçlarının dağınık haliyle kendisini takip edenleri karşısına çıkmış oldu.

Melike İpek Yalova. mesajı üzerinde şu ifadelere yer verdi; ”Üzerimde bel kısmından lastikli eşofman ve rengi bayağı bir yamulmuş, 11 senelik tişörtüm yokmuş gibi saçımı yan tarafa atıp poz verebilmemi sağlamakta olan gereksiz öz güvenimin kesinlikle 2. fotoğraf içerisindeki kızdan (köpeği Hera) geldiğine ikna olmuş durumdayım. Rottweilerlar fazlasıyla tehlikeli..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.