Gel Dese Aşk adlı diziden dolayı büyük bir korku yaşadı

Gel Dese Aşk adlı diziden dolayı büyük bir korku yaşadı

88

ATV kanalı üzerinde yayınlanmakta olan Gel Dese Aşk isimli dizi daha yeni başladı. Fakat koronavirüs ile alakalı salgından dolayı da set içerisinde çalışmalar durdurulmuş oldu

 

ATV kanalı üzerinde yayınlanmakta olan Gel Dese Aşk isimli dizi daha yeni başladı. Fakat koronavirüs ile alakalı salgından dolayı da set içerisinde çalışmalar durdurulmuş oldu. Dizi aslında çok büyük eleştirilere maruz kalmış idi. Fakat çok önemli bir izleyici kitlesi de bulunmakta olan Gel Dese Aşk adlı dizi, koronavirüsten sonra tekrardan ekrana dönmüş olacak.

Dizideki iki başrol oyuncularından Öykü Gürman ile birlikte İlayda Çevik, ATV kanalında yayınlanmaya devam eden Evde Biz Bize adlı programda buluştu. Dizi içerisinde Sitare adlı karaktere can veren Öykü Gürman, rol arkadaşını çok harika sözlerle övmüş oldu. Gürman, Öykü Gürman, Gel Dese Aşk adlı dizinin fazlasıyla çetrefilli bir hikayesinin bulunmakta olduğunu ama set içerisinde fazlasıyla keyif alıp rollerini canlandırmaya devam ettiklerini ifade etti.

İlayda Çevik, Öykü Gürman’la beraber Sen Anlat Karadeniz adlı diziden sonra ikinci defa set içerisinde buluşmuş olmaktan memnun olduğunu da ifade etti. İlayda Çevik, sokak içerisinde canlandırmış olduğu Bahar rolünden dolayı da çok sıkıntılı anlar yaşamış olduğunu ifade etti. Bilinmekte olduğu gibi Bahar adlı karakter 20 senelik bir evliliği yıkım aşamasına getirmiş olan bir karakter ile birlikte izleyici tarafından da çok fazla sevimsiz bulunmakta.

Ünlü durumda bulunan oyuncu rol gereğince de tedirgin olduğunu itiraf etmiş bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.