Uraz Kaygılaroğlu’ndan Sefirin Kızı adlı diziye bir eleştiri

Uraz Kaygılaroğlu'ndan Sefirin Kızı adlı diziye bir eleştiri

19

Uraz Kaygılaroğlu, Sefirin Kızı adlı dizi içerisinde Gediz adlı karaktere can veriyor.

Uraz Kaygılaroğlu, Sefirin Kızı adlı dizi içerisinde Gediz adlı karaktere can veriyor. Ünlü durumda bulunan oyuncu, Bodrum kentinde yer alan set içerisinde çalışmaların durmasının hemen sonrasında İstanbul ilinde evine geri döndü ve kendini karantina altına aldı.

Sefirin Kızı adlı dizinin çekimlerine Mart ayının 25. gününde ara verme kararı almıştı. Bodrum ilçesinde yer alan ortamı ve de herkesin  çok rahat  bir şekilde davranmasını eleştirmiş olan Uraz Kaygılaroğlu, durumun  mevcut durumdaki ciddiyetini set devam ettiği esnada kavrayamadığını da itiraf etmiş bulundu.

Kaygılaroğlu açıklamasında; ”İlk bitirmiş olanların tam tersine bir hafta geç girmiş olduk. Biraz da Bodrum ilçesinde yer almanın vermiş olduğu bir rehavet mi desek.. Sanki orda, hemen Bodrum ilçesinin giriş kısmında çözülüyormuş gibi bu virüs.. O şekilde farklı bir hava mevcut orada. Sanki  orda hiç bir şey olmamaktaymış gibi. Herkes bahçesine çıkmayı sürdürüyor, havasını almaya devam ediyor. Yürüyüşünü bile yapanlar var” ifadeleriyle konuştu.

Uraz Kaygılaroğlu, orda yer alan insan sirkülasyonunun düşük bir durumda bulunmasının da etkisi olduğunu ifade etti.

Oyuncu açıklamasında; ”Ben orda olduğum zaman durumun vehametini, okusan da gözlerinle görmeden nasıl bir ortam olduğunu hiç bir şekilde anlayamamaktayım. Buraya geldiğim zaman daha da iyi anladım açıkça söylemek gerekirse” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.