Yemin adlı dizi ekranlara veda etmek mecburiyetinde kaldı

Yemin adlı dizi ekranlara veda etmek mecburiyetinde kaldı

38

Kanal 7 ekranları üzerinde en sevilen diziler arasındaki Yemin, 2. sezon finali ile birlikte 8 Mayıs Cuma akşamında izleyicilerine bir müddet veda etmiş oldu.

Kanal 7 ekranları üzerinde en sevilen diziler arasındaki Yemin, 2. sezon finali ile birlikte 8 Mayıs Cuma akşamında izleyicilerine bir müddet veda etmiş oldu. Üçüncü sezon ile de devam edeceği bilinirliği bulunan Yemin adlı dizi 245. bölümüyle beraber 2. sezonu tamamlamış oldu.

Fakat planlamalar ise daha da değişik durumdaydı. Dizinin yapımcısı konumunda bulunan Karamel, normal durumlarda 2. sezonu 19 Haziran tarihi içerisinde bitirmeye niyetli idi.. Fakat koronavirüs ile alakalı salgınından dolayı meydana gelen olağanüstü şartlar, söz konus ubu dizinin Mayıs ayı içerisinde 2. sezon finali yapma kararı almasına neden oldu.

Karamel film tarafından 2. sezon finalinin hemen sonrasında açıklamalarda bulunuldu. Bu söz konusu açıklama içerisinde şu ifadeler de dikkatleri çekmiş oldu;

”İki sezondan beri ekip olarak çok büyük bir emek ve sevgiyle büyütmekte olduğumuz dizimizin 19 Haziran tarihinde gerçekleştirmeyi planladığımız sezon finalini ‘‘corona virüs’’ pandemisinden dolayı ne yazık ki tasarlamış olduğumuz gibi bitiremedik. Öncelikle bundan dolayı en az sizler kadar üzgün durumda bulunduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Kamera önü ile birlikte arkasında yer alarak bu dizinin sizlere ulaşmasını sağlamakta olan ortalama 100 kişilik çok harika bir ekibe sahip durumdayız. İki sezon süresince hikayemizi anlatma esnasında yolculuğumuza şevk ve  büyük bir gayretle eşlik etmiş olan; set ekibimizden tutun da dizi oyuncularımıza, değerli yönetmenlerimizden  tutun da kurgu ekibimize  ve yapım ekibimizden, tutun da büro çalışanlarımıza kadar ”Yemin” adlı dizi ailesinin her bir üyesine  de minnettarız.”

Haberleri instagram’da takip et

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.