Eda Ece büyük bir pişmanlıktan kurtulmuş oldu

Eda Ece büyük bir pişmanlıktan kurtulmuş oldu

52

Ünlü durumda bulunan oyunculardan Eda Ece, sosyal medya üzerinde içerik üretmenin yanı sıra canlı yayınlara katılmayı da sürdürüyor.

Ünlü durumda bulunan oyunculardan Eda Ece, sosyal medya üzerinde içerik üretmenin yanı sıra canlı yayınlara katılmayı da sürdürüyor. Koronavirüs ile alakalı salgın sürecinde aktif isimlerin arasında yer almakta. Yasak Elma isimli dizide Yıldız adlı karakterle kariyeri içerisinde büyük bir sıçrama yapmayı başaran Eda Ece, bir müddet boyunca dijital detoks yapmış idi. Yedi gün süresince eline hiç bir şekilde telefonu almayan ve paylaşımda bulunmayan Eda Ece, bu söz konusu dönemin kendisine fazlasıyla iyi gelmiş olduğunu ifade etti. Oyuncu, karantina günleri içerisinde devamlı bir şey üretme zorunluluğundan da oldukça rahatsız bir durumda. Bu söz konusu baskıdan etkilenmiş olan oyuncu bazı zamanlarda da kendisini sorgulamakta.

Eda Ece, katılım gerçekleştirdiği instagram yayını esnasında bir sözüyle dikkatleri çekmeyi başardı. Cildine çok iyi gelmekte olduğunu gördüğü bir takım ürünleri paylaşmış olan oyuncu, bunu reklam maksadıyla yapmadığını ifade etti. Oyuncu ciddi anlamda cildine iyi gelmiş olan ürünlerin tanıtımını yaptığını ve bu hususta da çok hassas olduğunu ifade etti.

Hayvanlar üstünde deney yapıp ürünleri geliştirmeye devam eden markalardan uzak durmayı sürdüren Eda Ece, yaşamış olduğu bir olaydan da söz etti. Dizi de yer alan rol arkadaşlarından Şevval Sam’ın bir gün evine gelmiş olduğunu ifade eden Eda Ece, kullanım gerçekleştirdiği ürünlerden bir tanesiyle ilgili uyarıda bulunmuş olduğunu ifade etti.

Ünlü durumda bulunan oyuncu, takipçilerini ciddi anlamda çok memnun olduğu ürünlere yönlendirmekte olduğunu, bunun haricinde herhangi bir paylaşım yapmamaya gayret ettiğini ifade etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.