Şoray Uzun Ev Yapımı adlı dizide bayağı bir dertli

Şoray Uzun Ev Yapımı adlı dizide bayağı bir dertli

15

TRT 1 kanalının koronavirüs pandemisi süreci içerisinde başlatmış olduğu Ev Yapımı adlı dizi, sınırlı imkanlarla oyuncuların çekimlerini yapmış olduğuları dizilerin ilk örneği olarak öne çıktı.

TRT 1 kanalının koronavirüs pandemisi süreci içerisinde başlatmış olduğu Ev Yapımı adlı dizi, sınırlı imkanlarla oyuncuların çekimlerini yapmış olduğuları dizilerin ilk örneği olarak öne çıktı. Seksenler dizisinde yer alan oyuncuların rol almış olduğu bu yeni konsept aslında çok büyük bir beğeni toplamış idi. Dizinin yeni bölümü içerisinde de Şoray Uzun’un çok önemli bir derdi bulunuyor.

TRT 1 kanalının ”Ev Yapımı” ismine sahip dizisi 14 Mayıs Perşembe gününde saatler 22:05’i gösterirken yeni bölümü ile ekranlara gelmiş olacak. Senaryosunu Birol Güven’in yazmış olduğu, sevilen dizilerden biri olan ”Seksenler” adlı dizinin oyuncularının teknik ekip kullanımı gerçekleştirmeden kendi evlerinden kendi çekimlerini yapmış olduğu, ”Ev Yapımı” isimli  dizinin yeni bölümde neler yaşanacak?

Rasim Öztekin, Zeki ile ilgili olarak online bir  kız isteme törenine katılım sağlayarak Zeki’nin müstakbel durumda bulunan eşini internet üzerinden istemiştir. Şimdi  ise kızın ailesi bu konuda bir iadeyi ziyaret gerçekleştirmek ister. Bununla ilgili olarakta Rasim Öztekin ile birlikte eşinin online bir durumdaki iadeyi ziyareti kabul etmesi gereklidir.

Diğer taraftan Şoray Uzun’un fazlasıyla önemli bir derdi bulunmaktadır. Bu  söz konusu derdini paylaşabilmek amacıyla Seksenler isimli dizinin müziklerini yapmış olan aynı zaman içerisinde Susmuş’u oynamakta bulunan Aydın Sarman’ı aramış olur. Şoray Uzun’un burda anlatacak oldukları da büyük bir merak konusu olmuş durumdadır.

”Ev yapımı” isimli dizi yeni bölümü ile beraber 14 Mayıs Perşembe günü saatler 22:05’de TRT 1 ekranlarında..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.