Kuzey Yıldızı adlı dizide beklenen karar çıkmış durumda

Kuzey Yıldızı adlı dizide beklenen karar çıkmış durumda

29

Show TV kanalında çok büyük bir ilgiyle izlenmekte olan Kuzey Yıldızı adlı dizi nerdeyse 2 ay sonrasında tekrardan sette çalışmalara başlamış olacak.

Show TV kanalında çok büyük bir ilgiyle izlenmekte olan Kuzey Yıldızı adlı dizi nerdeyse 2 ay sonrasında tekrardan sette çalışmalara başlamış olacak. Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı Mart ayının 3. haftası içerisinde Ordu ilinde gerçekleşen çekimler durdurulmuş idi.

Cumartesi günlerinin çok fazla sevilen dizisi içerisinde yeni bölümlerin çekimlerinin başlayacak olduğuna yönelik ilk işareti de yönetmen koltuğunda yer alan Ersoy Güler, ardımıza bırakmış olduğumuz gün instagram hesabı üzerinden ”Nerde Kalmıştık” şeklindeki yazısına sahip bir paylaşım yapıp göstermişti.

Dizi ile alakalı çekimlerin ise 20 Mayıs Çarşamba gününden itibaren başlaması konusunda planlama yapılıyor. İstanbul ilinden farklı şehirlere seyahat yasağından dolayı ekibin bu hususu da izin alıp aşacak olduğu belirtilmekte. Aslıhan Güner ile birlikte İsmail Demirci’nin başrolleri paylaşmış olduğu Kuzey Yıldızı isimli dizi, reytinglerinden dolayı da bu büyük başarısını kanıtlamayı başarmıştı. Komedi performansı ile birlikte ekranda çok daha değişik bir hava yaratmış olan Kuzey Yıldızı adlı dizinin şu zamana dek 27 bölümü paylaşıldı. Dizinin yeni çekilecek olan bölümlerinin de Haziran ayı itibariyle izleyicilerle buluşması konusunda bir beklenti var. Öte yandan Kuzey Yıldızı adlı dizinin yaz arası vermeden süreceği de ortaya çıkmış olan bilgiler arasında yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.