Yemin adlı diziyle şeytanın bacağını kırdı

Yemin adlı diziyle şeytanın bacağını kırdı

40

Yemin adı dizi içerisinde Emir isimli karaktere Gökberk Demirci can veriyor. Oyuncu, daha önceki dönemlerde de dizilerin bazılarında rol aldı.

 

Yemin adı dizi içerisinde Emir isimli karaktere Gökberk Demirci can veriyor. Oyuncu, daha önceki dönemlerde de dizilerin bazılarında rol aldı. Fakat popüler hale gelmesi Yemin adlı diziyle gerçekleşmiş oldu. Özge Yağız’la çok iyi bir ikili olmayı başaran Gökberk Demirci, performansından dolayı da çok fazla takdir almakta.

Daha öncesinde rol almış olduğu dizilerin uzun soluklu olarak ekranda kalmaması dikkat çekmesini engellemişti. Akşam gazetesi için özel bir konuşma gerçekleştiren Gökberk Demirci, Yemin adlı dizinin kendisi açısından fazlasıyla özel bir proje olduğunu da ifade etti.

Gökberk Demirci, dizideki rol arkadaşı olan Özge Yağız’ı da övmeyi ihmal etmedi. Fakat Özge Yağız, 2. sezon finaliye beraber söz konusu bu yapımdan ayrılmış oldu. Yeni sezon içerisinde iki popüler oyuncu da değişik dizilerin başarısı için mücadele vermeye başlayacak.

Günlük bir dizi olarak ekranlarda yer alan Yemin, hafta içinde beş gün yayınlanmakta. Böyle olması da çekimlerin fazlasıyla uzun saatler boyunca sürmesine neden olmakta. Gökberk Demirci açıklaması içerisinde çok büyük fedakarlık yapmakta olduklarını açık bir şekilde ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.