Çukur adlı diziyle alakalı karar çıktı

Çukur adlı diziyle alakalı karar çıktı

24

Çukur adlı dizi, Show TV ekranlarında çok büyük başarılara imzasını atmış durumda. İlk iki sezonuyla birlikte adeta bir fırtına gibi esmiş olan Çukur, 3. sezon içerisinde Sefirin Kızı adı diziyle harika bir rekabete girişmişti.

 

Çukur adlı dizi, Show TV ekranlarında çok büyük başarılara imzasını atmış durumda. İlk iki sezonuyla birlikte adeta bir fırtına gibi esmiş olan Çukur, 3. sezon içerisinde Sefirin Kızı adı diziyle harika bir rekabete girişmişti. Pek çok defa reytinglerde birincilik elde etmeyi başaran Çukur adlı yapım, 3. sezonu kapatmış durumda.

AY Yapım şirketi, hayranların meraklı bir şekilde beklemeye başladığı o kararı resmi bir şekilde duyurdu. Koronavirüs ile alakalı pandemiden dolayı 3. sezon 26. bölüm ile beraber tamamlanmış durumda. Çukur adlı dizi bugüne dek toplamda 93 defa yayınlanmış oldu.

Aras Bulut İynemli’nin yanı sıra Necip Memili ile birlikte Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, Kubilay Aka, Öner Erkan ve Barış Arduç gibi çok önemli isimleri bünyesi üzerinde buluşturmuş olan dizinin 4. sezonu tam olarak ne zaman başlayacak bu da bilinmezliğini koruyor.

Bunla ilgili tahminler ise Çukur adlı yapımın Temmuz ayının sonu ya da Ağustos ayının içinde sete çıkıp Eylül ayı içerisinde de izleyicilerle buluşmaya başlaması yönünde. bütün bu süreç koronavirüs pandemisinden dolayı şu aşama içerisinde kesin değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.