Payitaht Abdülhamid adlı dizide karar çıktı

Payitaht Abdülhamid adlı dizide karar çıktı

17

TRT1 kanalının çok sevilen dizileri arasında yer alan Payitaht Abdülhamid dört sezondan beri ekranda yer almaya devam ediyor.

 

TRT1 kanalının çok sevilen dizileri arasında yer alan Payitaht Abdülhamid dört sezondan beri ekranda yer almaya devam ediyor. ES Yapım imzasına sahip bu dizi içerisinde çok iddialı isimler de yer almakta. Bülent İnal’ın yanı sıra Gürkan Uygun ile birlikte Özlem Conker, Cem Özer, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gülsim Ali, Can Sipahi ve Cem Uçan benzerindeki çok önemli isimler dizinin kadrosu üzerinde yer alıyor.

Stokları çok olduğundan dolayı Payitaht Abdülhamid adlı dizi öteki yapımlardan çok daha şanslı bir konumdaydı. TRT kanalı, koronavirüs ile alakalı salgından dolayı, Mart ayının ortalarına doğru kurumsal bir karar alıp bütün dizi setlerini durdurmuştu. Payitaht Abdülhamid adlı dizi ise 1 ay sonrasında yani 10 Nisan Cuma gününde yayınlanmış olan 116. bölümle ara vermişti.

Söz konusu bu dizi bir aydan daha çok zamandır izleyiciyle buluşmamakta. Fakat beklenmekte olan o karar çıktı. 4. sezon burda bitmiş değil. Yeni bölümlerle alakalı çekimlerinin yapılması konusunda bir karar çıktı. TV100 kanalından Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu özel bir habere bakılırsa dizi ekibi Mayıs ayının sonları itibariyle tekrardan sette buluşmuş olacak ve çekimler de böylelikle başlayacak. 4. sezon içerisinden kaç bölüm daha yayınlanacak bu ise halen bilinmezliğini koruyor.

Cuma günlerinde kendisine has bir izleyici kitlesi yer alan Payitaht Abdülhamid adlı yapım, 5. sezon içerisinde de tekrar izleyiciyle buluşmayı sürdürecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.